adviesprijs
€ 36,95*
€ 27,95*
Inhoud:
1 Stück
Beschikbaar, levertijd: 2-3 Tage
Productnummer:
7186012
- Neutralweiß 4000K
- 12W - 1200 lm
- Maße: 17 x 17 x 2,9 cm
Ähnliche Produkte entdecken
Kunden kauften auch
Productinformatie "LED Inbouwarmatuur 17 cm 12W 1200lm mat-nikkel"
LED Ingebouwde lamp Plastic / mat Nikkel incl. 1 x LED -bord 12W 1.200lm 4.000K Levensspanne 25.000 H, RA> = 80, niet dimmable IP44 170x170x29mm (LXBXH) Installatie: 160x160x30mm (LXBXH)
Herstellerinformationen
Produkteigenschaften "LED Inbouwarmatuur 17 cm 12W 1200lm mat-nikkel"
| Schutzart: | IP44 |
|---|---|
| Aantal Lichtpunten: | 1 |
| Bedrijfsmodus: | Netvoeding |
| Breedte (mm): | 170 |
| Dimbaar: | Nee |
| EAN: | 4002707327998 |
| EU-verantwoordelijk contactformulier: | https://www.briloner.com/kontakt |
| EU-vertegenwoordiger e-mail: | kundenservice@briloner.com |
| EU-vertegenwoordiger land: | Deutschland |
| EU-vertegenwoordiger stad: | Meschede |
| EU-vertegenwoordiger telefoonnummer: | +49 291 952993 650 |
| EU Verantwoordelijke naam: | Briloner Leuchten GmbH & Co. KG |
| Einbautiefe: | 3 cm |
| Functies: | Afstandsbediening |
| Grootte van de set: | 1 |
| Hoogte (mm): | 29 |
| Installatiediameter (mm): | 160 |
| Kelvin: | 4000K |
| Kleur: | Mat nikkel |
| Lengte (mm): | 170 |
| Levensduur: | 25000 |
| Lichtbron: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Lichte kleur: | Neutraal wit |
| Lumen totaal: | 1200 |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | Briloner |
| Spanning: | 230 |
| Totaal aantal watt: | 12 |
| Totaal lumen (lm): | 1200 |
| Type bevestiging: | Einbaumontage |
| Verantwoordelijke persoon in de EU postcode: | 59872 |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU Straat: | Am Steinbach 14 |
| Vervangbare gloeilamp: | Nee |
| Watt per brandpunt: | 12 |
Produkteigenschaften "LED Inbouwarmatuur 17 cm 12W 1200lm mat-nikkel"
| Schutzart: | IP44 |
|---|---|
| Aantal Lichtpunten: | 1 |
| Bedrijfsmodus: | Netvoeding |
| Breedte (mm): | 170 |
| Dimbaar: | Nee |
| EAN: | 4002707327998 |
| EU-verantwoordelijk contactformulier: | https://www.briloner.com/kontakt |
| EU-vertegenwoordiger e-mail: | kundenservice@briloner.com |
| EU-vertegenwoordiger land: | Deutschland |
| EU-vertegenwoordiger stad: | Meschede |
| EU-vertegenwoordiger telefoonnummer: | +49 291 952993 650 |
| EU Verantwoordelijke naam: | Briloner Leuchten GmbH & Co. KG |
| Einbautiefe: | 3 cm |
| Functies: | Afstandsbediening |
| Grootte van de set: | 1 |
| Hoogte (mm): | 29 |
| Installatiediameter (mm): | 160 |
| Kelvin: | 4000K |
| Kleur: | Mat nikkel |
| Lengte (mm): | 170 |
| Levensduur: | 25000 |
| Lichtbron: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Lichte kleur: | Neutraal wit |
| Lumen totaal: | 1200 |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | Briloner |
| Spanning: | 230 |
| Totaal aantal watt: | 12 |
| Totaal lumen (lm): | 1200 |
| Type bevestiging: | Einbaumontage |
| Verantwoordelijke persoon in de EU postcode: | 59872 |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU Straat: | Am Steinbach 14 |
| Vervangbare gloeilamp: | Nee |
| Watt per brandpunt: | 12 |
Datenblätter