- inkl. Fernbedienung
- CCT-Farbtemperatursteuerung
- Dimmbar
- Sternenhimmeleffekt
- 18W - 1800 lm
- Maße: 29,5 x 29,5 x 5,5 cm
Ähnliche Produkte entdecken
Kunden kauften auch
Productinformatie "Sternen Sky Led Panel, 29,5 cm, 1800 lumen, 18 watt, wit"
- Deze moderne LED-plafondlamp in het wit, gemaakt van plastic metaal, wordt een echte opvangcentrum in uw pand door het sterrenhemelontwerp (veel kleine armaturen die naast elkaar komen)- Deze LED is te wijten aan het eenvoudige en ultra-laugh-ontwerp Paneel veelzijdig, b.v. B. Als een woonkamerlicht, slaapkamerlicht of kinderkamerlicht - Dankzij de IP20 Beschermingsklasse is deze plafondlamp niet geschikt voor gebruik in vochtige kamers - dankzij de dimmelbaarheid en de mogelijkheid van kleurtemperatuurregeling (3.000 tot 6.500 kelvin ) U kunt het licht aanpassen aan uw behoeften en dus voor een aangename atmosfeer - met de gesloten afstandsbediening, kunnen de functies gemakkelijk worden aangepast vanaf de bank - met energie -sparende 18 watt en een lichte output van 1.800 lumen, een aangenaam licht, een aangenaam licht is gemaakt om te ontspannen - de hoge gemiddelde levensduur is ongeveer 20.000 uur - productafmetingen: 295x295x55mm (LXBXH))))
Herstellerinformationen
| Aantal Lichtpunten: | 1 |
|---|---|
| Batterij inbegrepen: | 2x AAA |
| Dimbaar: | Ja |
| EAN: | 4002707386551 |
| EU-verantwoordelijk contactformulier: | https://www.briloner.com/kontakt |
| EU-vertegenwoordiger e-mail: | kundenservice@briloner.com |
| EU-vertegenwoordiger land: | Deutschland |
| EU-vertegenwoordiger stad: | Meschede |
| EU-vertegenwoordiger telefoonnummer: | +49 291 952993 650 |
| EU Verantwoordelijke naam: | Briloner Leuchten GmbH & Co. KG |
| Functies: | Afstandsbediening, CCT regeling van de kleurtemperatuur |
| Gewicht in KG: | 0,8 kg |
| Kelvin: | 3000K - 6500K |
| Kleur: | Wit |
| Levensduur: | 20.000 Std. |
| Lichtbron: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Lichte kleur: | CCT regeling kleurtemperatuur, Koud wit, Neutraal wit, Warm wit |
| Lumen totaal: | 1800 lm |
| Materiaal: | Kunststof, Metaal |
| Merk: | Briloner |
| Spanning: | 230 V |
| Totaal aantal watt: | 18 W |
| Type bevestiging: | Deckenmontage |
| Verantwoordelijke persoon in de EU postcode: | 59872 |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU Straat: | Am Steinbach 14 |
| Vervangbare gloeilamp: | Nee |
| Watt per brandpunt: | 18 W |
| Aantal Lichtpunten: | 1 |
|---|---|
| Batterij inbegrepen: | 2x AAA |
| Dimbaar: | Ja |
| EAN: | 4002707386551 |
| EU-verantwoordelijk contactformulier: | https://www.briloner.com/kontakt |
| EU-vertegenwoordiger e-mail: | kundenservice@briloner.com |
| EU-vertegenwoordiger land: | Deutschland |
| EU-vertegenwoordiger stad: | Meschede |
| EU-vertegenwoordiger telefoonnummer: | +49 291 952993 650 |
| EU Verantwoordelijke naam: | Briloner Leuchten GmbH & Co. KG |
| Functies: | Afstandsbediening, CCT regeling van de kleurtemperatuur |
| Gewicht in KG: | 0,8 kg |
| Kelvin: | 3000K - 6500K |
| Kleur: | Wit |
| Levensduur: | 20.000 Std. |
| Lichtbron: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Lichte kleur: | CCT regeling kleurtemperatuur, Koud wit, Neutraal wit, Warm wit |
| Lumen totaal: | 1800 lm |
| Materiaal: | Kunststof, Metaal |
| Merk: | Briloner |
| Spanning: | 230 V |
| Totaal aantal watt: | 18 W |
| Type bevestiging: | Deckenmontage |
| Verantwoordelijke persoon in de EU postcode: | 59872 |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU Straat: | Am Steinbach 14 |
| Vervangbare gloeilamp: | Nee |
| Watt per brandpunt: | 18 W |